Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI, Hradec Králové

Pozice:
ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI
Zaměstnavatel:
AMC spare parts, s.r.o.
IČO:
26013142
Oblast (okres, kraj):
Hradec Králové
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

- Místo výkonu práce: Radíkovice 19, Lhota pod Libčany
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: organizace a řízení výroby, metrologie
- Požadujeme: ruský jazyk úroveň C2, znalosti - náhradní díly ruských automobilů; výroba, provoz a oprava ruských automobilů, technoligických zařízení; hydraulika a hydraulické stroje, chladící a ventilační zařízení, základy výpočtu a konstrukce strojů a zařízení, organizace a řízení výroby, metrologie, standartizace, certifikace; 5 let praxe v oboru
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu office@a-m-c.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Karel Štochl
Telefon:
602 774 772
Počet zobrazení inzerátu:
1730×